Boże Ciało 15 czerwca 2017 – Festyn parafialny w Mierzynie

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej nazywana także Boże Ciało jest w Parafii pw. Trójcy Świętej w Mierzynie podwójna; część pierwsza to uroczystości religijne w świątyni oraz procesja. W tym roku świętowaliśmy w kościele parafialnym w Mierzynie. Pan Bóg dał nam piękną pogodę po deszczowych dniach.

Zobacz galerię

Część druga to festyn parafialny, który gromadzi całą okoliczną społeczność na wspólnej zabawie, a zebrane środki są wkładem własnym do kosztów remontu kościoła filialnego w Parsowie.

Wielkie podziękowania za świadectwo wiary podczas procesji.

Dziękuję wszystkim za wielką pracę, przygotowania, wspólną zabawę i spotkanie oraz za porządki po wydarzeniu.

Zapraszam do oglądania zdjęć oraz filmiku nagranego przez paralotniarzy.

Ks. Proboszcz Grzegorz Jagodziński.