Drugi etap prac w kościele w Parsowie za nami

Zostały zakończone i komisyjnie odebrane prace w kościele w Parsowie zaplanowane na ten rok. Fachowa nazwa użyta w dokumentacji brzmi: II etap prac konserwatorskich i restauratorskich polichromii ściennej i sklepiennej – I przęsło nawy kościoła. Msza św.  już jest w naszym kościele w Parsowie.

Zobacz galerię

Pozostają jeszcze rozliczenia z dotującymi nasz tegoroczny remont, a więc: z Powiatem Koszalińskim, Marszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego oraz Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków w Szczecinie. Ponadto w pracach udział wzięli studenci z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, którzy odbyli swoje praktyki.

Za nami już drugi rok ciężkiej pracy i wyrzeczeń wielu osób. Raz jeszcze składam podziękowania wszystkim ofiarodawcom za wielki i wspólny trud.

Ks. Proboszcz.

warto zobaczyć:

http://koszalin.gosc.pl/doc/4061649.Studenci-cwicza-parafia-korzysta

https://www.youtube.com/watch?v=Xy9JvPfxhr4

Share on Facebook0Share on Google+0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page