Podziękowania Za Festyn W Parsowie

Dnia 26 maja w Parsowie po procesji Bożego Ciała odbył się już 7. festyn parafialny. W 2010 roku właśnie w Parsowie było pierwsze z tych spotkań. Był to więc dla wielu osób festyn sentymentalny.

Zobacz Galerię zdjęć

Przede wszystkim jednak było to spotkanie ludzi, których coś łączy; zbieramy środki finansowe na remont naszych kościołów. Zdobyte środki materialne posłużą nam do remontu wnętrza kościoła w Parsowie. Freski na ścianach wymagają wielkiego wkładu finansowego i pracy. Podziękowania dla wszystkich, dzięki którym to wielkie wydarzenie w życiu naszej parafii mogło się odbyć. W miesiącu czerwcu planujemy rozpocząć prace w kościele wokół ołtarza, aby świątynia nabrała należnego jej blasku.

Bóg zapłać.